Okunma

FolderShare’in Adı Değişti


22 Kasım 2008 Cumartesi 09:42
FolderShare’in Adı Değişti

Microsoft, FolderShare‘i aldıktan üç yıl sonra emekliye ayırmaya karar verdi. Bilgisayarlar arasında dosya senkronizasyonuna yarayan FolderShare‘in yerini ise Windows Live Sync adlı diğer bir Microsoft aracının alması planlanıyor. Yer değiştirmeden ziyade sadece isim değişikliğine benzeyen bu adım ile mevcut FolderShare kullanıcılarına bazı geliştirmeler sunulacak.

İşte Yapılan Geliştirmeler

Her biri 20 bin dosya içeren 20 klasöre kadar senkronizasyon, Windows Live ID ile giriş, Geri Dönüşüm Kutusu ile entegrasyon, Windows ve Mac için yeni istemciler, ve Unicode dil desteği sunacak olan geliştirilmiş Windows Live Sync’in, Microsoft bir yandan aynı işleve sahip Windows Live Mesh‘i geliştirirken neden kullanıcılara böylesine zorla sunulduğu hakkında ise bir fikrimiz yok.

:: FolderShare kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Windows Team Blog




yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FolderShare’in Adı Değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FolderShare’in Adı Değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FolderShare’in Adı Değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "