For Honor Shadow & Might başladı!


16 Mayıs 2017 Salı 14:29
For Honor Shadow & Might başladı!

Shadow & Might, iki yeni kahraman, iki ekstra harita, tüm kahramanlar için yeni kıyafetler ve oyun güncellemesi içeren yeni bir içerik sunuyor. Haritalar ve oyun güncellemeleri İkinci Sezon başında tüm oyunculara ücretsiz olacak. Season Pass sahiplerinin alabildiği yeni kahramanlar ölümcül Shinobi ve acımasız Centurion, 23 Mayıs tarihinde tüm oyunculara 15000 Steel karşılığında satışa sunulacak.

For Honor ekibi, kahraman dengeleri, eşyalar, eşleştirme ve ağ stabilitesi için sayısız iyileştirmeler yaptı ve önümüzdeki haftalar ve aylarda daha bir çok şey planlanıyor. İkinci Sezon, savaş alanına dönmek ya da For Honor’u ilk kez denemek için mükemmel bir fırsat.

17-05/16/for-honor-sdn-2.jpg

Shadow & Might ile For Honor’a neler geliyor?

· Shinobi (Samuray Suikastçı): Shinobi, savaş alanında manevra yapmakta ustadır. Salto yapabilen, takla atabilen, sıçrayabilen ve super hız yetenekleriyle donatılmış olan Shinobi hiper çevik ve hareketli kahramanlardır. Düşük canları ve savunmada zorluk çekmeleri onları savunmasız bırakabilirken, çevikliği ve uzun menzilli saldırıları savunma eksikliklerini yeterince telafi eder. Zincir bağlı bir oraktan oluşan geleneksel Japon silahı kusarigama kullanırlar. Kusarigama’yı atma ve geri çekme yetenekleriyle kahramanlar arasında en uzun menzile sahiptirler.

· Centurion (Şövalye Hibrid): Centurionlar savunmayı aşırmak ve düşmanın dayanıklılığını tüketmek konusunda ustalaşmış yakın menzil savaşçılardır. Kısa menzilleri, rakiplerin dengesini bozmak için onlara yakınlaşmayı gerektirir. Düşmanlar sendelediğinde, Centurion yüksek hasarlı atlama saldırısı ile onları hırpalayabilir. Standart sayıda gladius’a sahip Centurion, yakın menzilli saldırıları gerçekleştirmek için son derece uygundur.

· Yeni Haritalar: İkinci Sezon ayrıca Forge ve Temple Garden çok oyunculu haritalarını da içeriyor. Forge, Ashfeld’in gücünü ve Şövalye savaş makinesinin kuvvetini temsil eder.Temple Garden ise Myre’nin güzelliğini ve uyumunu bünyesinde barındırır ancak o zamandan beri Samuray savaş alanına dönüşmüştür. İki haritada da tüm çoklu oyun modları bulunur.

· Kıyafet Revizesi: Shadow & Might’da, kullanışlı olmayan ya da diğer statlar tarafından gereksiz duruma getirilen statlar yenilendi ve aynı zamanda hiçbir stat kategorisinin daha güçlü olmaması sağlandı. Ayrıca oyuncular artık bireysel kategorilerdeki belirli yüzde artışlarını da görebilecek.

· Epik Seviye Kıyafet: Kıyafet sisteminin yenilenmesiyle tamamen yeni bir seviye olan ve maksimum kıyafet skorunu 108’den 144’e çıkaran Epik kıyafet geliyor.

· Genişletilmiş Fraksiyon Savaşı: Çapraz platform metagame içinde dokuz yeni bölgenin tanıtılmasıyla Fraksiyon Savaşı haritasında değişiklikler olacak. Çeşitli ödüllerin yanısıra, 12 haftalık Fraksiyon Savaşı kimin gerçekten üstün olduğunu da belirleyecek.

:: For Honor’ı yeni sezonda oynamayı düşünüyor musunuz?
yazarSedanur Alkan

Online topluluk yönetimi konusunda uzman olan ve kendini sosyal medya tarafında da geliştiren Seda, ShiftDelete.Net'teki çalışmasını devam ettiriyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" For Honor Shadow & Might başladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere For Honor Shadow & Might başladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda For Honor Shadow & Might başladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
  2. 2 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
  3. 3 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
  4. 4 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
  5. 5 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
  6. 6 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
  7. 7 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
  8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
  9. 9 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
  10. 10 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!