Okunma

Fortnite’a önemli güncelleme geliyor!


11 Nisan 2018 Çarşamba 06:00
Fortnite’a önemli güncelleme geliyor!

Epic Games tarafından geliştirilen Battle Royale türündeki Fortnite’a önemli bir güncelleme çok yakında geliyor ve yeni yapı birimleri oyuna ekleniyor. Epic Games konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada yeni binaların ne işe yarayacağını da anlattı.

Fortnite güncellemesi ne zaman gelecek?

Piyasaya sürüldüğünden bu yana PlayerUnknown’s Battlegrounds ile tamamen farklı türlerde iki oyun olmasına rağmen anlamsız bir rekabet içerisine sokulan Fortnite, son dönemde inanılmaz miktarlarda para kazanmaya da devam ediyor. Geliştiriciler ise yapımı sürekli geliştirmeyi sürdürüyor.

Bildiğiniz gibi oyunda özellikle yapı inşası hayati bir önem taşıyor. Savunma anında dikebileceğiniz yapıların sayısının artması da oynanışa büyük bir çeşitlilik getireceğe benziyor. Zaten basit ve kolay olan oynanış biraz daha zorlayıcı bir hale gelecek denebilir.

Yapılan açıklamada da yeni gelecek yapı birimlerinin direkt olarak savunmayı hızlandırma amacı taşıdığı ve bundan sonra da yeni öğelerin yapıma eklenmeye devam edeceği de özellikle belirtilmiş durumda.

:: Hangi oyunu daha çok seviyorsunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fortnite’a önemli güncelleme geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite’a önemli güncelleme geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite’a önemli güncelleme geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "