Okunma

Fotoğraflarınızdan Kolaj Yapın


19 Ocak 2009 Pazartesi 12:00
Fotoğraflarınızdan Kolaj Yapın

Web tabanlı bir kolaj oluşturma aracı olan Collagr, Photobucket ve Flickr ağında bulunan fotoğrafları kullanmanıza olanak tanıyor. Tek yapmanız gereken, istediğiniz fotoğrafların bulunduğu URL adresini girmeniz. Dilerseniz oluşturulan kolajda arka plan rengini, fotoğraflar arası boşluk mesafesini, çıkış çözünürlüğünü de kolayca belirleyebilirsiniz.

Oluşturulan kolajları kendi ağında barındıran Collagr‘dan çalışmanızın sonucunu isterseniz indirebilir, isterseniz de size özel URL adresini paylaşabilirsiniz. Collagr‘ı hemen kullanmaya başlamak için buraya tıklayın.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Collagr
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fotoğraflarınızdan Kolaj Yapın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fotoğraflarınızdan Kolaj Yapın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fotoğraflarınızdan Kolaj Yapın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "