Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın


05 Ağustos 2009 Çarşamba 13:53
Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın

2GB‘lık bellekleri ile 4.000 adede kadar fotoğrafı saklayabilen X serisi çerçeveler, benzersiz görüntü kalitesine sahip yüksek kontrastlı Tru-Black LCD ekranları (DPF-X1000 – 10inç, DPF-X800 – 8inç) ile fark yaratıyor. Tru-Black LCD ekran son derece doğal, yüksek kontrastlı ve ayrıntılı görüntüler sunuyor. Ayrıca geliştirilmiş slideshow, takvim, saat ve fotoğraf üzerinde rötuş seçenekleri ile fotoğraf paylaşmayı son derece keyifli bir hale getiriyor.

Tüm X Serisi modellerde yer alan BIONZ görüntü işlemcisi, fotoğrafları son derece ayrıntılı bir şekilde, canlı renkler ve doğal tonlar ile sunuyor. BIONZ görüntü işlemcisi ayrıca büyük resim dosyalarını da kolaylıkla işliyor ve diğer fotoğraf çerçevelerinin zorlandığı en yüksek çözünürlüklü fotoğrafları bile çok kısa bir süre içinde gösterebiliyor.Yeni çerçeveler, HDMI çıkışı ile herhangi bir HD Ready TV’ye kolayca bağlanarak, fotoğraflarınızın keyfini büyük ekranda müzik eşliğinde çıkarmanıza imkan sağlıyor.

Modellerde ayrıca BIONZ işlemci tarafından desteklenen Auto Touch-Up (Otomatik Rötuş) özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde sık rastlanan görüntü hataları ortadan kaldırılıyor. Kırmızı göz, yumuşak netleme, ten lekeleri ve diğer görüntü hataları pozlama düzeltme özelliği sayesinde PC gerekmeksizin anında giderilerek fotoğraflara çok daha göz alıcı bir görünüm kazandırılıyor.

Tüm modellerde akıllı bir yön sensörü bulunuyor. Bu sayede çerçeve ister dikey ister yatay şekilde yerleştirilmiş olsun, fotoğraflar her zaman doğru şekilde gösteriliyor.

Yeni X Serisi çerçeveler kullanıcılarına, oldukça geniş görüntüleme seçenekleri sunuyor. Modellerde çeşitli slayt gösterisi seçenekleri ve bu gösterileri farklılaştıracak “saat“, “takvim“, “zaman makinesi“, “albüm” ve diğer çeşitli yaratıcı görüntüleme modları bulunuyor. Modellerde yer alan Görüntü Modu (View Mode) sayesinde slayt gösterisi, saat ve takvim, hareketsiz görüntü ve indeks ekran modları arasında tek tuşla geçiş sağlanabiliyor.

Yeni çalar saat özelliği güne en sevdiğiniz fotoğraflarınızla başlamanıza imkan sağlıyor. Yeni modeller ayrıca otomatik ışık azaltma özelliği sayesinde oda aydınlatmasının seviyesi düştüğünde panel parlaklığını azaltıyor. Ayrıca otomatik açma kapama özelliği sayesinde çerçeveler istediğiniz saat aralığında açılıp kapanabiliyor. Yeni modeller bu özellikler sayesinde enerji tasarrufu sağlıyor.

:: Dijital çerçeve almayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Türkiyenin gülen yüzleri sitesinden bu seriden bi ürün kazanmıştım :):)

" Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fotoğraflarınızın Keyfini Çıkartın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "