Okunma

Foxmarks’ın Adı Değişti


03 Mart 2009 Salı 06:00
Foxmarks’ın Adı Değişti

Bir süre öncesine kadar sadece Firefox kullanıcılarının favori adreslerini senkronize etme hizmeti veren ve bu nedenle adı “Foxmarks” olan servis, geçtiğimiz ay Internet Explorer ve Safari için de destek vermeye başlayınca, Firefox‘u çağrıştıran bu isim ekibi zora soktu.

Fox Gitti X Geldi

Kısa sürede getirilen çözüm ise, markayı Xmarks şeklinde değiştirmek oldu. Firmanın yıllardır biriktirdiği verilerin kullanıma sunulduğu bir de web portalı açan Xmarks, burada yapılan aramalar sonucunda site bilgilerini ve benzer web sitelerini de görüntüleyebiliyor.

:: Xmarks servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Xmarks
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Foxmarks’ın Adı Değişti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Foxmarks’ın Adı Değişti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Foxmarks’ın Adı Değişti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "