Okunma

Wi-Fi Ağlarını Hemen Fark Edin!


09 Temmuz 2009 Perşembe 13:23
Wi-Fi Ağlarını Hemen Fark Edin!

Wireless‘ın, mobil cihazlarda yaygınlaşması, özellikle ülkemizde mobil internetin kullanımını ciddi oranda artırdı. Acil bir durumda, internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunuzda, kullanıma açık hiçbir wireless ağı bulamamak wireless’ın en can sıkıcı durumu olsa gerek. Ancak artık sizin için şifresiz ağları sabırla tarayan ve bulduğunda da sesli olarak haber veren bir uygulama var.


Uygulamanın alarm sesini C:FreeAiralert.wav konumundaki dosya ile değiştirebiliyorsunuz.

FreeAir, oldukça kullanışlı bir wi-fi aracı. Mobil olduğunuz anlarda bulduğu şifresiz wi-fi ağlarını haber vererek, hem hızlı hem de ücretsiz interneti kullanmanızı sağlıyor. Tabi sürekli wi-fi tarayan bir uygulama şarj konusunda ciddi sıkıntı yaşatacaktır. Bunun için de birçok seçenekle gelen uygulama ile hangi aralıklarla wi-fi kontrollerinin yapılmasını istediğinizi seçebiliyorsunuz

Buradan ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama Symbian S60 3.sürüm cihazlarla uyumlu çalışıyor.

:: Siz de tam lazım olduğunda, şifresiz bir wireless ağı bulamamaktan şikayetçi misiniz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wi-Fi Ağlarını Hemen Fark Edin! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wi-Fi Ağlarını Hemen Fark Edin! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wi-Fi Ağlarını Hemen Fark Edin! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "