Okunma

FriendFeed’de Dosya Paylaşın


25 Haziran 2009 Perşembe 09:38
FriendFeed’de Dosya Paylaşın

Bugüne kadar fotoğraf paylaşımına olanak tanıyan FriendFeed, artık küçük çaplı dosya paylaşımlarına da olanak tanıyor. PDF, çalışma sayfası, Word belgesi gibi dosyaların yanı sıra, dilerseniz günde 3 taneye kadar MP3 ve benzeri ses dosyalarını da ekleyebilirsiniz.

Özellikle grupların birlikte çalışmasını daha kolay hale getirmeye yönelik olan dosya paylaşım özelliği, FriendFeed‘in daha da yaygınlaşmasında kilit rol oynayabilir. Örneğin demo kayıtlarını veya yeni yazılan hikayeleri önce FriendFeed ağında takipçilerin beğenisine sunmak hiç de fena fikir değil.

:: FriendFeed kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : FriendFeed
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" FriendFeed’de Dosya Paylaşın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere FriendFeed’de Dosya Paylaşın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda FriendFeed’de Dosya Paylaşın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "