Okunma

Fring Android Versiyonunu Güncelledi


18 Mart 2010 Perşembe 22:39
Fring Android Versiyonunu Güncelledi

Mobil cihazların en başarılı VoIP yazılımlarından biri olan Fring, aynı zamanda akıllı telefonlarda Skype üzerinden hem görüntülü hem de sesli arama yapabilme olanağı tanıyan ilk üçüncü şahıs yazılım olma özelliğine de sahip. Yeni sürüm ile birlikte Fring’in Android versiyonu daha kullanışlı bir şekle bürünmüş.

Uygulamada ilk dikkat çeken yenilik, kişi listesi görünümündeki değişiklik olmuş. Skype ve Fring ekranındaki durum simgesi ile profil resmi görünümü daha dikkat çekici bir yapıya bürünmüş. Ayrıca yenilenen profil sayfası daha fazla kişi bilgisi girebilmenize olanak tanıyor. Buradan yeni profil resmi yükleyebilir, özel durum iletileri girebilir, e-posta adresi, telefon numarası gibi bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra yeni versiyonda arama ekranına SIP ya da SkypeOut özelliği entegre edilmiş. Bu sayede Skype kredisi kullanarak Fring ekranına girmekle uğraşmadan doğrudan arama yapabilmenizin yolu açılmış. Birçok hata düzeltmesinin de yer aldığı uygulamaya burada yer alan Fring Download adresinden erişebilirsiniz.

:: Fring’den beklentilerinizi SDN Forumlarında paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fring Android Versiyonunu Güncelledi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring Android Versiyonunu Güncelledi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring Android Versiyonunu Güncelledi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "