Okunma

Fring Finale Kaldı


30 Eylül 2009 Çarşamba 08:21
Fring Finale Kaldı

Fring sanal iletişim için yaratılmış en iyi çözümlerden biri. Program, Facebook, MSN ve Yahoo Messanger başta olmak üzere tüm popüler sosyal platformları içine barındırıyor. Ayrıca, cep telefonu, iPhone ve bilgisayarda da aynı anda çalışarak bu üç cihazdaki arkadaşlarınıza tek bir yerden ulaşmanızı sağlıyor. 

Fring  bu ilginç fikri sayesinde GSMA birliğinin düzenlediği En iyi Mobil Buluşlar yarışmasının İsrail ayağını kazandı. Böylece program 2010’un şubat ayında Barcelona’da gerçekleşecek olan finale katılabilecek. GSMA 219 dünya ülkesindeki 800 GSM oparatönün üyesi olduğu bir organizasyon. Daha önce Turkcell de bu yarışmada finale kalmıştı.

:: Fring’i deneme şansınız oldu mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fring Finale Kaldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring Finale Kaldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring Finale Kaldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "