Okunma

Fring Maemo’da


23 Şubat 2010 Salı 13:38
Fring Maemo’da

Birçok anlık mesajlaşma yazılımını destekleyen Fring’i böylesine popüler yapan elbette ki sadece bu özelliği değil. İlk olarak Skype ile Wireless üzerinden sesli görüşmeyi destekleyen uygulama, sonrasında iPhone ile Symbian işletim sistemi yüklü cihazlarda hem görüntülü hem de sesli olarak iletişim kurma olanağı tanımıştı. Bu özelliği ile ilk olan Fring etki alanını genişletmeye devam ediyor.

Ödüllü yazılımın ayrıcalığından artık N900 kullanıcıları da faydalanabiliyor. Fring üzerinde yer alan tüm anlık mesajlaşma platformlarını destekleyen Maemo versiyonu, Skype ve MSN Messenger üzerinden sesli görüşme yapabilmeye de olanak tanıyor. Ancak bu sürümde video araması yapmaya olanak tanınmamış. Buna karşın cihazdaki tüm mobil internet seçeneklerini kullanma konusunda hiçbir kısıtlama ile karşılaşmıyorsunuz.

Fring’in bu en yeni versiyonunu N900’e hemen indirmek için burada yer alan Maemo sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

:: Fring’i başka hangi platformlarda görmek istersiniz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fring Maemo’da konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring Maemo’da ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring Maemo’da ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "