Okunma

Fring’den Türkiye Açılımı


23 Eylül 2009 Çarşamba 07:24
Fring’den Türkiye Açılımı

Günümüzde sosyal yaşam giderek teknolojiden nasibini almaya başladı. İnsanlar Facebook ve Twitter gibi sitelerle  yaşamlarını dünyaya açıyor, böylece kendilerini ifade etme fırsatı buluyorlar. Arkadaşlarıyla, MSN, Yahoo, G-Talk, ICQ, Skype gibi programlarla yer mekan fark etmeden her yerden konuşabiliyorlar. Ancak madalyonun diğer yüzünde, bilgisayar, cep telefonu ve iPhone platformlarının birbirinden farklı olması sorunu var.

Buralardaki arkadaşlarınızla konuşmak için o cihazları aynı anda kullanmanız lazım. Fring programı bu sorunu çözüyor, aynı anda bahsi geçen tüm popüler platformlara ulaşımanızı sağlıyor. Üstelik, Skype sayesinde cep telefonlarından ücretsiz konuşma imkanı da veriyor. Programın CEO’su Avi Shechter ile yaptığımız röportajda, kendisinin Türkiye pazarına olan ilgisini ve Fring’i Türkçeleştirme planlarını konuştuk. Daha fazlasını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

:: Fring’i hiç denediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fring’den Türkiye Açılımı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring’den Türkiye Açılımı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring’den Türkiye Açılımı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "