Okunma

Fring Yenilendi


05 Haziran 2009 Cuma 15:10
Fring Yenilendi

Popüler sosyal ağ chat istemcisi fring’in yeni sürümü 3.40 yayınlandı. Geliştiricileri yeni sürümün kilit noktasının ‘birleştirme’ olduğunu söylerken artık tüm online kullanıcıları hangi sosyal ağ sağlayıcısından geldiği fark etmeksizin (Skype, ICQ, Yahoo, vs.) tek bir hesapta bir araya getirilebildiğini aktardı.

Bu oldukça iyi bir haber çünkü farklı Messenger uygulamalarına kullanışsız biçimde ayrı ayrı giriş yapmak yerine tek elden girişi sağlıyor. Ayrıca yine kullanımı pek kolay olmayan fring hesabı resim değişimi de yeni sürümle kolaylaştırılmış. Online durum, anlık ruh halinizi yansıtan mesaj ve takma adı da resim değiştirmek gibi kolay hale getirilmiş. Sürüm şimdilik sadece Symbian cihazlarında çalışıyor. Pek yakında iPhone ve Windows Mobile tarafını ilgilendiren uyumlu yeniliklerin gelmesini de bekleyebiliriz.

:: Fring kullanıcısı mısınız? Yoksa bihaber misiniz?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Fring Yenilendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    S60 v3 de yeni sürüm çalışmıyor. En azından bende çalışmadı ve sitesi cihazımı seçtiğiimde 3.30(12) sürümünü önerdi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    çok harika saolun

" Fring Yenilendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring Yenilendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring Yenilendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "