Okunma

Fring’e Doping


15 Şubat 2010 Pazartesi 20:12
Fring’e Doping

Cep telefonlarına ücretsiz görüntülü arama imkanı sunan Fring hakkındaki detayları sizlere daha önce aktarmıştık. (iPhone’da Bedava Görüntülü Konuşun) Çalışmalarına ara vermeden devam eden Fring ekibi, daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için de Fring’in etki alanını genişletecek adımlar atmayı sürdürüyor.

Hâlihazırda Android, Symbian ve iPhone versiyonları bulunan yazılım, görüntülü arama özelliğine kısıtlı sayıda mobil cihazda destekliyordu. Yeni bir hamle yapan ekip, Nokia E71, E66 gibi Symbian OS 9.2 çekirdeğini taşıyan akıllı telefonlarda artık videolu görüşme yapabilmeyi olanaklı hale getirmiş. Vakit kaybetmeden Fring’i uyumlu telefonunuza indirmek için burada yer alan http://www.fring.com/download sayfaları kullanabilirsiniz.

:: Fring’i hangi model akıllı telefonda kullanıyorsunuz? Forumda paylaşın.
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" Fring’e Doping konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fring’e Doping ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fring’e Doping ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "