Okunma

Bu Tişörte Çok Dikkat Edin


09 Kasım 2010 Salı 08:00
Bu Tişörte Çok Dikkat Edin

Casusluk amaçlı gizli fotoğraf makinelerini sadece filmlerde değil gerçek hayatta da bulmak mümkün. Gizli kameraları kalemlerden çantalara kadar birçok eşyanın içinde bulabilmek mümkün.

Ancak daha önce bir tişörtün içine gizlenmiş kamera gördüğümüzü  hatırlamıyoruz. James Bond filmlerinden esinlenerek hazırlanan bu t-shirt’teki kamera aslında çok da gizli değil fakat kimsenin fark edebileceğini sanmıyoruz. (007 Oyununda İstanbul Ayıbı)

 

Tişörtün kamerası ile bu şekilde görüntü alınabiliyor

 

Tokyo’dan Sevgilerle

“From Russia With Love” adlı James Bond filmine gönderme yapan tişörtün üzerindeki ajan figürünün elinde tuttuğu kamera aslında gerçek bir fotoğraf makinesi.

Üç adet AAA pille çalışan kamera 150 adet fotoğraf saklayabiliyor. Fotoğraf çekmek için tişörtün içinden sarkan düğmeye basmanız yeterli. Çektiğiniz fotoğrafları ise USB ile bilgisayarınıza aktarabiliyorsunuz.

“From Tokyo With Love” adlı bu Japon icadı t-shirt yurtdışında 40 $’dan satılıyor.

 

:: Bu tişört ile neler yaparsınız?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bu Tişörte Çok Dikkat Edin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    süper

" Bu Tişörte Çok Dikkat Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Tişörte Çok Dikkat Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Tişörte Çok Dikkat Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "