Okunma

Fujitsu’nun Hedefinde KOBİler Var


18 Ocak 2012 Çarşamba 13:00
Fujitsu’nun Hedefinde KOBİler Var

Bugün İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısı ile 2012 hedeflerini açıklayan Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Halit Zaim, KOBİ pazarına daha fazla yöneleceklerini, geçen yıl başlattıkları ve Anadolu’yu gezen RoadShow‘un bu yıl da devam edeceğini belirtti.

  

Fujitsu Türkiye olarak Balkan ülkelerini de yönettiklerini söyleyen Zaim, 2011 cirolarının 100 milyon Euro olduğunu sözlerine ekledi. Zaim sözlerine şöyle devam etti: “Fujitsu Türkiye’de 110’u sertifikalı mühendis olan 400 çalışanımız var. Çok farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Balkan bölgesindeki ülkeler de bizim tarafımızdan yönetiliyor. Tüm bölgeden 2014 yılında 200 milyon ciro elde etmeyi hedefliyoruz. Anak Avrupa’daki krizin bu bölgeye etkisinin sert olabileceğini düşünüyoruz. Avuç içi tarama gibi farklı teknolojiler üzerinde çalışıyoruz”

ShiftDelete.Net kameralarına özel açıklamalar yapan Fujitsu Türkiye Genel Müdürü Halit Zaim şunları söyledi:

:: Bugüne kadar Fujitsu ürünleri kullandınız mı? 

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Fujitsu’nun Hedefinde KOBİler Var konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fujitsu’nun Hedefinde KOBİler Var ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fujitsu’nun Hedefinde KOBİler Var ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "