Okunma

Galaxy A9 güncelleme aldı!


18 Kasım 2018 Pazar 12:00
Galaxy A9 güncelleme aldı!

Geçtiğimiz ay tanıtılan ve kamerası ile adından oldukça fazla söz ettiren Galaxy A9 güncelleme aldı. Yeni güncelleme ile neler geliyor, haberimizde inceliyoruz.

Galaxy A9 güncelleme dosyası yayınlandı

11 Ekim’de, Samsung’un yapmış olduğu etkinlikte tanıtılan ve tam olarak 4 adet kameraya sahip olan Galaxy A9, fotoğraf çekmeyi seven sevmeyen herkesin ilgisini çekmeyi başardı.

Geniş açılı kamera, optik yakınlaştırma yapabilen kamera, fotoğraflara derinlik katmak için kullanılan kamera ve bir adet ana kamerayı üzerinde bulunduran Galaxy A9, telefonlarda fotoğrafçılık konusuna yeni bir boyut kazandırdı diyebiliriz.

Bugün, Galaxy A9 için ilk güncelleme yayınlanmış durumda. Aslında bu, büyük çaplı yenilikleri içermeyen, aylık olarak verilen bir güvenlik güncellemesi olsa da, Samsung güvenlik güncellemesinin yanında kamera için de ek güncellemeler sunmuş.

Değişiklik listesine baktığımızda, kameranın stabilitesinin arttırıldığı ve resimlerin kalitesinin iyileştirildiği yazmakta. Bu değişikliklerin hemen altında ise, Kasım güvenlik güncellemesi notu da göze çarpıyor.

125 MB’lik bir dosya boyutuna sahip olan güncellemeyi ayarlardan, yazılım güncelleştirme penceresinden yükleyebilirsiniz.

galaxy a9 güncelleme

Galaxy A9 hakkında detaylı olarak bilgi almak isterseniz, incelememize de göz atabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Galaxy A9 güncelleme aldı!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Galaxy j7 prime oreo güncellemesi türkiyede yayınlandı bilginize

  2. Anonim dedi ki:

    Kasım ayı bitmek üzere ama s8 e güvenlik güncellemesi hala gelmedi ??!

" Galaxy A9 güncelleme aldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy A9 güncelleme aldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy A9 güncelleme aldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "