Okunma

Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı


04 Eylül 2019 Çarşamba 14:59
Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı

Samsung aybaşı itibariyle eylül ayı güvenlik ekini yayımladı. Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi gün içerisinde cihazlara da dağıtmaya başladı. İlk etapta Avrupa Bölgesi’ne gönderilen güncelleme, birkaç gün içerisinde bütün dünyada erişilebilir olacak.

İlk çıktığı andan beri sıklıkla güncelleme almaya devam eden amiral gemisi modelleri, güncelleme almaya kaldıkları yerden devam ediyorlar. Daha önce ufak iyileştirmeler ve pürüzler giderilmişti.

Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi 

Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi

Note 10 ve Note 10 Plus‘a eş zamanlı dağıtılan yeni güncelleme, cihaz iyileştirmeleri sunuyor. N970FXXU1ASHE ve N975FXXU1ASHE olarak isimlendirilen güncellemeler neleri düzeltiyor?

2019 Eylül güvenlik eki, cihaz üzerinde 17 kritik açığı gideriyor. 4 tanesi Android işletim sistemi üzerinde yer alırken kalan 13 sorun cihazın arayüz biriminden kaynaklanıyor. Bu güncelleme kurulduğu takdirde bu sorunlar ortadan kalkıyor.

Söz konusu güncellemenin aynı zamanda kulaklık ses kalitesini arttırdığını da belirten Samsung, belirli ülkelerde güncellemeyi yayımlamaya başladı. Galaxy Note 10 güvenlik güncellemesi İsviçre ve İspanya’da; Note 10 Plus güvenlik güncellemesi ise İsviçre ve Fransa’da yayınlandı.

Siz yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar üzerinden belirtebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı”

  1. Anonim dedi ki:

    Ben isvicrede yasiyorum ve benim note 10 plus`a halen bir güncelleme falan gelmedi.

  2. Anonim dedi ki:

    Ne gıcık firma bu samsung çünkü s9+ çıktığı zamanlarda güvenlik güncellemelerini ay başında yayınlamadı ama note 10 serisine yayınlıyor ve s9+ da hep ay sonunda güncelleme yolluyor bu güncelleme konusunda samsungun akıllanması lazım zaten firmanın müşteri memnuniyeti düşüyor çünkü onca parayla alınan modellerin başına birşey geldiğinde yada kendiliğinden bozulduğunda umursamıyor ve müşteri hatası diyor bu yüzden sanırım bir sonraki telefonum Samsung olmayacak

" Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note 10 Plus güvenlik güncellemesi yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "