Okunma

Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi!


02 Haziran 2018 Cumartesi 15:00
Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi!

Samsung’un Galaxy Note 9 için yapacağı tanıtımın tarihi konusunda her geçen gün yeni bir söylenti çıkıyor. En son gelen söylentiler telefonun iki hafta gecikeceği yönündeydi. Bu habere göre telefon, Ağustos ayının başlarında tanıtılacak gibi duruyordu. Şimdi ise Bloomberg‘in yaptığı bir paylaşımda Galaxy Note 9 tanıtım tarihi için net bir gün verildi.

Galaxy Note 9 için Samsung’un son dakika aldığı bir tasarımsal değişiklik kararından dolayı gecikeceği haberleri paylaşılıyordu. Samsung Başkan Yardımcısı Lee Jan-Yong, rakiplerinde bulunan diğer amiral gemisi telefonları inceleyerek, Galaxy Note 9 tasarımlarının iyileştirilmesi gerektiğini vurgulamıştı.

galaxy note 9 tanıtım tarihi

Elde daha iyi bir tutuş hissi için yapılacak bu değişiklik, tanıtım tarihini en az iki hafta erteleyecekti. Temmuz ayının ortalarında tanıtılması beklenen telefon için yeni tarih Ağustos ayının başları olarak vurgulanıyordu.

Galaxy Note 9 tanıtım tarihi, 9 Ağustos olabilir!

Bloomberg‘in yayınladığı yeni bir raporda ise bu söylentiler doğrulanmış oldu. Hatta raporda Galaxy Note 9 tanıtımı için 9 Ağustos tarihine dikkat çekilmiş durumda. Geçtiğimiz yıl Galaxy Note 8, iPhone X ve iPhone 8 modellerinden daha sonraki bir tarihte satışa çıkmıştı. Bu yıl pazarlama ve satış stratejisi olarak aynı hatayı yapmak istemeyen Samsung, Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone modellerinden önce yeni amiral gemisini satışa sunmak istiyor.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi!”

  1. Note Fan dedi ki:

    9 Eylül 2019 olsa süper olurdu. 9-9-19

  2. haci dedi ki:

    9 eylül olsun bence. 9/9 hesabı..

" Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Note 9 tanıtımı için yeni bir tarih geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "