Okunma

Galaxy Tab Overclock’landı!


20 Ocak 2011 Perşembe 22:55
Galaxy Tab Overclock’landı!

Son dönemde özellikle akıllı telefonların hızlandırılması konusunda birçok overclock denemesine tanık olduk. Özellikle 1GHz seviyesindeki cihazların çok daha uç seviyelere aşırtılması konusundaki çalışmalar, performansta sağladıkları başarılı geri dönüş değerleri ile ilgi görmüştü.

Galaxy Tab’de yer alan Samsung imzalı Hummingbird kod adlı işlemci de overclocklanan işlemciler arasına girdi. Telefonda yer alan 1GHz’lik işlemci hazırlanan özel bir ROM ile 1.2GHz seviyesine ulaşıyor.

Sprint Versiyonu ile yapılan testlerde sistemin gayet stabil çalıştığı ve hiçbir sorunla karşılaşılmadığı belirtilmiş olsa da bu işlemlerin tablet bilgisayarınızı garanti kapsamı dışında bırakacağını unutmayın. İlgili konuya burada yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 

:: Tablet bilgisayar satın alacak olsanız dikkat edeceğiniz öncelikli kriter donanım mı yoksa işletim sistemi mi olurdu?

 
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galaxy Tab Overclock’landı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galaxy Tab Overclock’landı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galaxy Tab Overclock’landı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "