Okunma

Galeri: BMW’nin 6 Bombası, Paris’te Patladı!


10 Ekim 2010 Pazar 18:00
Galeri: BMW’nin 6 Bombası, Paris’te Patladı!

BMW… Lüks otomobil sektörünün Mercedes ve Audi ile birlikte en çok satılan markası. Bu başarıyı, modellerinin muhteşem yol tutuşuna, harika işçiliğe ve olağandışı tasarımlarına borçlu. Ne var ki Alman üretici, en popüler otomobillerinden M6’nın üretiminin durdurulduğunu açıklayıp, otomobilseverleri fazlasıyla üzmüştü.

 

Lakin tüm bunların BMW’nin zekice bir pazarlama hamlesi olduğu ortaya çıktı. BMW, M6 ve diğer 6 serisi otomobillerinin, 2012 yılında, zümrüdü anka kuşu gibi küllerinden doğacağını duyurmakla kalmadı, Paris Otomobil Fuarı’nda, sanat eseri kara roketlerini açığa çıkardı. Teknik veriler, donanım özellikleri ve fiyat ise henüz belli değil. Bununla birlikte üç öğenin de Olimpos dağında dolaşacağına emin olabiliriz. Yani arka bahçesinizde derin bir petrol kuyusu yoksa, araba kılığına girmiş UFO’ya ulaşmanız epey zor.

 

 

1

 

 

 

:: Sizce BMW, Mercedes, Audi rekabetinde kim önde?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Galeri: BMW’nin 6 Bombası, Paris’te Patladı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Galeri: BMW’nin 6 Bombası, Paris’te Patladı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Galeri: BMW’nin 6 Bombası, Paris’te Patladı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "