Okunma

Game of Thrones’un yeni sezonu ertelenecek mi?


26 Ağustos 2018 Pazar 21:00
Game of Thrones’un yeni sezonu ertelenecek mi?

Birçok kişinin merakla beklediği Game of Thrones’un yeni sezonu tahmin edeceğiniz üzere birbirinden heyacanlı sahnelere yer verecek. Olayların iyice kızıştığı 7. sezonun ardından yeni sezonla karşımıza çıkacak olan yapımcılardan, dizinin hayranlarını üzecek bir açıklama geldi. Game of Thrones 8. sezon ileri tarihe ertelenebilir.

Game of Thrones 8. Sezon gecikecek mi?

Nisan 2019′da hayranları ile buluşması beklenen Game of Thornes’un 8. sezonu için önemli gelişmeler yaşanıyor. Yaşanılan gelişmelere bakacak olursak, efsane dizinin yeni sezonu için biraz daha bekleyebiliriz.

Dizinin görsel efekt süpervizörünün yapmış olduğu röporjda, dizinin yeni sezonu hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Süpervizör röportajında, ekibinin çalışmalara henüz başlamadığını belirtti. Çalışmalarının en az Mayıs 2019 tarihine kadar biteceğini belirten süpervizör Joe Bauer, dizinin hayranlarının biraz daha beklemesi gerektiğinin altını özellikle çizdi.

Bauer açıklamasının devamında, dizinin 2019 Emmy Ödülleri’nin yerine 2020 Emmy Ödülleri’nin dönemine daha uygun olduğunu da dile getirdi.  Game of Thornes 8. sezon için çalışmaların yaklaşık yedi-sekiz ay süreceğini belirten Bauer, Mayıs 2019’a kadar tüm çalışmalarımızı bitirmeye gayret göstereceklerini de söyledi.

Oldukça heyacanlı bir finalin bizleri beklediğini vurgulayan Bauer, dizinin bitmesi gerektiği gibi biteceğinin de altını çizdi. Sizce, Game of Thrones nasıl biter? Değerli düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirisiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız Game of Thrones nasıl bitecek? adlı videomuzu da aşağıdan izleyebilirsiniz.
yazarDeniz Aslan

Teknoloji dünyasının bağrında gencecik bir yazar olan Deniz, teknolojiye olan merakını okurlara aktarmaktan büyük bir zevk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Game of Thrones’un yeni sezonu ertelenecek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Game of Thrones’un yeni sezonu ertelenecek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Game of Thrones’un yeni sezonu ertelenecek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "