Okunma

Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi


25 Ekim 2014 Cumartesi 04:00
Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi

Akıllı saat savaşları Apple’ın da devreye girmesi ile gittikçe kızışacağa benziyor. Google ise yarışa çok önde başlamanın getirdiği avantajları, Android Wear işletim sistemi üzerinde sıklıkla yayınlamayı hedeflediği güncellemelerle korumayı hedefliyor.

Şirketin merakla beklenen ilk büyük güncellmesinin detayları kısa süre önce ortaya çıkarken, Samsung’un yeni ve iddialı akıllı saatlerinden birinin de bu güncellemeyi almaya başladığı ortaya çıktı.

14-10/25/ekran_resmi_2014-10-25_00_26_43.jpg 

Akıllı saat Samsung Gear Live, Google’ın Android Wear 4.4.w2 güncellemesini almaya başlarken ilgili güncelleme büyük dosya boyutu ile dikkat çekiyor. Android Wear 4.4.w2; çevrimdışı müzik dinleme, Bluetooth kulaklılarla eşleşebilme, bazı hata düzeltmeleri, iyileştirmeler ve GPS desteği içeriyor.

Google daha önce, Android Wear’ın GPS desteğini 2014 yılı bitmeden alacağını, bu konu üzerinde yoğun şekilde çalışıldığını açıklamıştı, son güncelleme ile sözünü tutmuş oldu.

Güncellemenin bildirimleri gizleme konusunda da yeni bir kullanım özelliği getirdiği belirtiliyor. Bildirimler geçici olarak gizlenebilecek ve daha sonra yeniden açılarak kontrol edilebilecek. 

:: Android Wear güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Buglar var …

" Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gear Live’a Android Wear 4.4.w2 Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "