Okunma

Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak?


25 Eylül 2010 Cumartesi 19:11
Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak?

Hepimiz biliyoruz ki teknoloji günden güne çok daha ileri boyutlara geliyor ve sonuçlarını görmek birçoğumuzu heyecanlandırıyor. Elektronik cihazların da ekran teknolojileri son 10 yılda oldukça önemli aşamalar kaydetti. Peki bu teknolojinin geleceğinde bizleri ne bekliyor olacak?

Aşağıdaki videoda bu soruya bir cevap aranmış. Video hazırlanırken, şu andaki gidişat göz önüne alınmış ve en olası ekran teknolojileri geleceği yansıtılmış. Gelin bir de siz izleyin ve karar verin:

 

#y3/d244e785d0617f3c12d30aee621b49a1.flv#

 

:: Sizce gerçekten de bizleri böyle bir teknoloji mi bekliyor?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    tabiki, bence 5 seneye kalmaz çıkar.

" Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin Ekranları Böyle mi Olacak? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "