Okunma

Geleceğin teknoloji mağazası! (VİDEO)


09 Nisan 2018 Pazartesi 20:39
Geleceğin teknoloji mağazası! (VİDEO)

Turkcell‘in son yıllarda yaptığı teknoloji yatırımları sadece uygulamalar ve hizmetleri kapsamıyor. Bu dev dijital dönüşüm aynı zamanda şirketin kendi mağazalarını içeren büyük bir süreç. Perakende tarafındaki dönüşüm yaklaşık iki yıl önce başlayan hazırlıklarla başladı.

Şirketin bu dönüşümde hedefi belliydi; Turkcell mağazalarında dekorasyon, altyapı, ticaret modeli, müşteri deneyimi ve çalışanların kültür dönüşümünü uyum içerisinde gerçekleştirmekti.

Bu hedef doğrultusunda çalışmalarına başlayan şirket, 2016’da 2 pilot mağaza ile dönüşüm sürecine resmen başladı. 2017’de ise tamamen yenilenen mağaza sayısı 1400‘ü buldu.

Turkcell’de dönüşümün kalbinde deneyim odaklı mağazalar yatıyor!

Bu hizmet çerçevesinde en önemli geliştirme belki de mağazaların değişen çehreleri oluyor. Yeni ürün ve teknolojileri müşterilerine deneyimletecek şekilde, yeni bir mağaza düzeni geliştirildi. Müşterilerin TV+, fizy, Dergilik ve lifebox servislerini, yeni nesil teknolojileri, akıllı telefonları deneyip incelemeleri için yeni alanlar oluşturuldu.

İşte tüm bu değişimi Turkcell Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan ile konuştuk. Bu keyifli sohbetimizi hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

:: Mağazalardaki dönüşüm hakkında görüşlerinizi alalım.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceğin teknoloji mağazası! (VİDEO) konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin teknoloji mağazası! (VİDEO) ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin teknoloji mağazası! (VİDEO) ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "