Okunma

Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz!


01 Mart 2017 Çarşamba 14:30
Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz!

Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi su gibi akıp geçti. Yeni nesil telefonlar, akıllı saatler ve mobil teknolojiler ile birlikte geleceğin beklenen teknolojilerinin de yer aldığı fuarda, sizler için bizleri gelecekte bekleyen teknolojileri yorumluyoruz. 

Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz!

Mobil Dünya Kongresi sırasında Fortune dergisinin önemli yazarı Kerem Özdemir ile yeni nesilde göreceğimiz gelişmeleri ve geleceğin teknolojileri değerlendiriyoruz.! Akıllı telefonlar ve saatlerin dışında, en dikkat çeken gündem ise akıllı şehir ve ev teknolojileri, dijital dönüşüm süreçleri gibi ciddi konu başlıkları oldu!

Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojilerinin ülkemizde nasıl uygulanacağı ise dikkat çeken gündem maddelerimizden biri oldu.

:: Akıllı şehir konseptleri hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geleceğin teknolojilerini konuşuyoruz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "