Okunma

Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var?


04 Ocak 2009 Pazar 22:00
Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var?

Firefox’un sekmeli gezinti özelliğini sıklıkla kullanan kalabalık kitleden biriyseniz, Gmail hesaplarınızda kaç yeni e-posta olduğunu artık ilgili sekmeye geçmeden öğrenebilirsiniz. Gmail Unread Message Count in Favicon adlı Greasemonkey script’i, Gmail sekmesindeki simgenin(favicon buna deniyor) üzerinde posta kutunuzda kaç adet okunmamış e-posta olduğunu görüntüleyebiliyor.

Okunmamış postalarınız arttıkça, simgeyi de daha parlak hale getiren script’i buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Script’i kullanmak için ise Greasemonkey Firefox eklentisine ihtiyacınız var.

:: Bu script işinize yaradı mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    1325

  2. SDN Okuru dedi ki:

    benim okunmamış maillarımı gösterebiliyosa şanslı 😀 4 basamaklı haneye ulaşıyorda benim okunmamış maillar 😀

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Zaten GMail sekmede açıkken başlığında Inbox (xx) formatında okunmamış mesaj sayısı yazıyor. Gereksiz.

" Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gelen Kutunuzda Kaç E-Posta Var? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "