Okunma

General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı


27 Mart 2012 Salı 11:30
General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı

Aralık ayında ilk adımı atılan Fatih projesinde, pilot okullarda tablet bilgisayarlar kullanılmaya başlandı. Projenin ilk tablet tedarikçilerinden biri olan General Mobile, ilk etapta 4 bin tablet bilgisayarı okullara gönderdi.

Bugün İstanbul‘da düzenlenen bir basın toplantısında 4:3 oranlı ekranı ile ilgi çeken Planet isimli modelini tanıtan General Mobile’ın Genel Müdürü Muzaffer Gölcü, Fatih projesi ile ilgili açıklamalar da yaptı. Planet‘i bir geçiş ürünü olarak tasarladıklarını belirten Gölcü, benzer ürünler konusunda çalışmalara devam edeceklerinin de sinyallerini verdi.


General Mobile Planet’in fotoğrafları için tıklayın

ShiftDelete.Net‘e özel açıklamalar yapan Gölcü, hem yeni Android‘li telefonları Planet, hem Fatih projesinde verdikleri tabletler ve aldıkları geri bildirimlerle ilgili sorularımızı yanıtladı:

:: Fatih projesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

 
yazarÖzgür Çetin

10 yılı aşkın süredir teknoloji ve internet sektörüne yazılarıyla katkıda bulunan Özgür Çetin, mobil cihazlara ve dijital fotoğraf dünyasına özel bir ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  General Mobile Türk markası olduğunu öğrenmeniz gerekiyor bence.. Ayrıca 9. sınıf öğrencisinin okuma yerine oyun oynama derdi olmasa tablette bu şekilde bir söylemde bulunmazdı diye düşünüyorum. General Mobile tableti dağıtın diyorsunuz da adamlar yeni telefon çıkarmasın mı.. Ayrıca Tam ihaleler yapılmamışken hangi tableti verecek..

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Türk firması diyor arkadaşda firmanın merkezi Newyorkta naberrr?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Senin GB’yle Samsung’u Karşılaştırman Hata Zaten

 4. SDN Okuru dedi ki:

  bence bu okullara teblet işini tamamen Samsung un devralması gerekiyor bu ne ya yarısı general m. yarısı samsung bence samsung daha iyi

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ben Muzaffer Golcüyü çok başarılı buluyorum. Herseyden önce bir Turk firmasının bu tip projelerde yer alması Koreli bir firmanın yer almasından daha iyidir.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  ben 9.sınıf ögrencisiyim bana general mobile ***** işe yaramı***** daha iyi onun kalemi var ekranı dahab üyük

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Adamda konuşma yeteneği ***** sorsalar daha çok şey anlatırdım

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Bırak bu tabletlerin dağıtın ıpadleri bir iş yapılıyorsa bana göre tam yapılmalı

" General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda General Mobile Fatih Projesi’nde İddialı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "