Okunma

Genius Ergo T355 Laser


10 Haziran 2009 Çarşamba 11:16
Genius Ergo T355 Laser

Genius, OptoWheel adını verdiği yeni optik tekerlek teknolojisi sayesinde İnternet’te gezinmek ve ofis programlarıyla çalışmak oldukça kolaylaşıyor. Klasik fare tekerleği yerine gelişmiş bir optik algılayıcı ve dokunmatik bir panelden oluşan yeni sistemde, parmak ucuyla yapılan küçük gezinme hareketleri bilgisayar kontrolünü hiç olmadığı kadar kolay bir hale getiriyor. Ayrıca “Turbo Scroll” özelliği sayesinde çok sayıda sayfadan oluşan dokümanlarda çok daha etkin bir şekilde çalışılabiliyor.      

Genius, klasik tekerlek yerine optik tekerlek teknolojisini kullanıyor.

 

Gelişmiş lazer motoru sayesinde tarama çözünürlüğü 800 dpi’dan 1600 dpi değerine kadar çıkabilen Ergo T355 Laser, dizüstü bilgisayarlarda en sık kullanılan çözünürlük ayarları olan 800×600 ve 1024×768 ile tam uyumlu olarak çalışabiliyor. Tarama çözünürlüğünü değiştirmek için 5 saniye boyunca farenin sol, sağ ve orta tuşlarına aynı anda basmak yeterli.

Sıradan bir optik fareye göre çok daha duyarlı bir hareket algılayıcıya ve çok daha iyi bir tepki süresine sahip olan Ergo T355 Laser’ın en önemli özelliklerinden birisi de ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler süren çalışmalarda hepimizin canını sıkan bilek ağrılarını en aza indirmesi. Bütün bunlara ek olarak Ergo T355 Laser’ın “Smart IE Search” özelliği sayesinde, işaretlediğiniz kelimeleri tek tıklamayla bir Internet Explorer penceresi açarak aratabiliyorsunuz.

 

Genius  Ergo T355 Laser
Fare
 

Arayüz: USB
Çözünürlük:
800 / 1600 dpi
Tuş Sayısı: 5
Boyutlar: 103 x 50 x 38 mm
Ağırlık: 86 gr
Özel Tuş: Smart IE Search

:: Genius’un klavye fare ürünlerini kullanıyor musunuz ?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Genius Ergo T355 Laser konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius Ergo T355 Laser ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius Ergo T355 Laser ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "