Okunma

Genius LuxeMate 800 Video İnceleme


25 Ekim 2010 Pazartesi 14:00
Genius LuxeMate 800 Video İnceleme

Piyasada farklı amaçlara hizmet eden birçok klavye ve fare modeli bulunuyor. Bunların bazıları oyuncular için çok farklı özelliklere sahip olacak şekilde tasarlanırken, bazıları ise sadece temel ihtiyaçları karşılamak amacıyla üretiliyorlar. (Fiyatı İle Fark Yaratan Genius Klavye)

Hızlı Yazı Yazmak

Çok fazla yer kaplamayan ve hızlı ve rahat yazı yazabilmek için tasarlanmış modellerden biri olan Genius LuxeMate 800, bu ihtiyaçları gerektiği kadar yerine getirebilecek bir klavye fare seti olarak dikkat çekiyor.

2,4 Ghz’lik kablosuz teknolojisine sahip olan alıcısı da bir hayli küçük olan Genius LuxeMate 800′ün detaylı video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 

 

Genius LuxeMate 800

Klavye – Fare Seti

 

Kablosuz frekansı: 2,4 GHz
Multimedya tuşu: 12 adet
Fare lazer: 1200 dpi
Alıcı boyutu: Mikro
Pil: 2 x AAA (Klavye), 2 x AA (Fare)

Bilgi için: Genius
Web: www.geniusnet.com
Fiyat: 54 TL

 

:: Klavye alırken ilk dikkat ettiğiniz şey nedir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Genius LuxeMate 800 Video İnceleme”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben luximate 800 aldım 3. ayında mause bozuldu yeni pil alsamda çalışmıyo gidin logitech alın

" Genius LuxeMate 800 Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius LuxeMate 800 Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius LuxeMate 800 Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "