Okunma

Genius Traveler 355 Laser


15 Haziran 2009 Pazartesi 12:57
Genius Traveler 355 Laser

Klasik mekanik tekerlek yerine Genius’un geliştirdiği dokunmatik optik tekerlek teknolojisine (OptoWheel ) sahip olan  Traveler 355 Laser, dokümanlar arasında gezinmek ve İnternet’te sörf yapmak oldukça kolay. OptoWheel teknolojisini kullanmak için, parmağınızla mavi renkli dokunmatik panele hafifçe temas etmeniz gerekiyor. Eğer çok sayıda sayfadan oluşan bir doküman üzerinde çalışıyorsanız, parmak ucunuzu hızlıca hareket ettirmeniz şart, Bunu yaptığınızda Genius,  Turbo-Scrolling moduna geçiyor.  Turbo-scrolling modu sayesinde, bir saniyede yüz sayfadan fazla bir kaydırma işlemi yapılabiliyor.

USB arabirimine sahip Genius, 93.7 x 51.9 x 28.8 mm boyutunda.

 

Dizüstü bilgisayarlar kadar masaüstü bilgisayarlar için de uygun olan Traveler 355 Laser, gelişmiş lazer algılayıcısı sayesinde pek çok farklı yüzeyde performanslı çalışıyor. Traveler 355 Laser, özellikle koyu renkli yüzeylerde yaşanan performans sorunlarını yaşatmıyor. Bunun nedeni de. Traveler 355 Laser’in sıradan optik farelere göre çok daha güçlü bir izleme gücüne sahip olması.
 
Traveler 355 Laser’ın alt kısmında bulunan gelişmiş lazer motoru sayesinde tarama çözünürlüğü 800 dpi’dan 1600 dpi değerine kadar çıkabiliyor. Hem PC hem de MAC uyumlu olan Traveler 355 Laser’ın ağırlığı sadece 79gr.

:: OptoWheel teknolojisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Genius Traveler 355 Laser konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Genius Traveler 355 Laser ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Genius Traveler 355 Laser ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "