Okunma

Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip


22 Şubat 2009 Pazar 13:00
Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip

Geri Dönüşüm Kutusu, daha sonra silmekten pişman olabileceğiniz verilerin saklandığı bir çöp kovası işlevi görür. Ancak sizin ihtiyacınız olan, hiçbir şekilde geri getirilmemesi gereken veriler ise(örneğin okulun bilgisayarında hazırladığınız sınav soruları) Freeraser adlı ücretsiz ve portatif program emrinize amade.

Kolay Ötesi Kullanım

Çalıştırıldığında masaüstünüze biyolojik tehlike(!) işareti taşıyan bir kova ekleyen Freeraser, bu kutuya sürüklediğiniz tüm verileri hemen silerek, üstlerine rasgele veri yazma işlemi yapıp, farklı programlarla kurtarılmalarını imkansız hale getiriyor.

Portatif sürümü sayesinde USB belleğinizde her yere götürebileceğiniz program, mahrem verilerinizi kimsenin gözetlemediğinden emin olmanız için ideal.

:: Freeraser yazılımını ücretsiz indirin.

:: Freeraser portatif sürümü ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Freeraser
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    allah razı olsun diyeyimmi bilmem

" Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Geri Dönüşüm Kutusu’na Dişli Rakip ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "