Okunma

Getir Götür’e Son


11 Ağustos 2009 Salı 11:43
Getir Götür’e Son

Gerçek anlamda “Yerinde Destek Hizmeti” veren Dell, onarımı müşterinin evinde ya da ofisinde gerçekleştirmektedir. Arıza tespiti telefonda yapıldığından, müşteri adresinde sadece parça değişim işlemi yapılmaktadır, bu da çözüm süresini çok kısaltmaktadır. Yedek parça stoğu Türkiye‘de bulunduğundan parça bulunamama riski oldukça düşüktür. Yerinde Destek Hizmeti‘nin servis kalitesi baştan sona Dell tarafından kontrol edilmekte ve yapılan işlem sonucu herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

 

Dell Yerinde Destek Hizmeti hakkında daha fazla bilgi için tıkla

 

Hafta içi 9:00-17:30 saatleri arasında 0 811 288 0001 no’lu Dell Destek Hattını arayan müşterinin sorununu ilk etapta telefon desteği ile çözmeye çalışan Teknik Destek Uzmanı; parça değişimi gerektiği durumlarda gelen çağrıyı Yerinde Destek Ekibi’ne yönlendirir. Yerinde Destek Uzmanı gerekli parça ile randevu alarak müşteri adresine sonraki iş günü* ulaşır ve problemi yerinde çözer.

Dell Yerinde Destek Hizmeti İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Samsun, Tekirdağ, Bolu, Balıkesir, Denizli, Trabzon, Malatya, Konya, Afyon, Kocaeli, Sivas illerinde ertesi iş gününde; Çorum, Çanakkale, Muğla, Ordu, Van, Hatay, Isparta, Kastamonu illerinde 2 iş günü içerisinde, ve diğer tüm illerde ise 3 iş günü içerisinde verilmektedir.

:: Bu servisi beğendiniz mi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Getir Götür’e Son konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Getir Götür’e Son ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Getir Götür’e Son ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "