Okunma

Gigabit ve 802.11N Bir Arada


09 Eylül 2009 Çarşamba 11:54
Gigabit ve 802.11N Bir Arada

Wireless-N Gigabit olarak kullanıcının bütün ihtiyaçlarını karşılayacak olan ASUS RT-N16, diğer markaların ulaşamadığı veri transfer Hızı, kurulum ve kullanım kolaylığı sağlayan Sadeliği ve çevrimiçi işlerde rahatlık sunan Güvenlik özellikleri ile ön plana çıkıyor.

ASUS RT-N16 kablosuz iletişim için en son kablosuz N Local Area Network standartlarını destekliyor. Ev ve İş kullanıcıları için 300Mbps‘lik hız ile maksimum veri transferi ve olağanüstü kablosuz internet deneyimi sunuyor. Güçlü CPU ile kombine edilen ASUS RT-N16; maksimum bant genişliği, zahmetsiz dosya aktarımı ve senkronizasyonu, kusursuz video akışı, oyunlarda inanılmaz derecede düşük cevap süresi ve minimalize edilmiş VoIP aramaları özellikleri sunuyor.

ASUS RT-N16 oldukça başarılı kullanıcı arayüzü ve kullanıcılarına kendi ağlarını ve paylaştıkları yazıcıları mükemmel bir şekilde yönetebilme imkanı sunan EZ UI ile birlikte geliyor.

 

Dört adet Gigabit Ethernet girişi ile kullanıcılar daha hızlı veri transferi için kablolu LAN bağlantısından yararlanabiliyorlar. Ek olarak iki USB girişi; dosya, fotoğraf, müzik ve veri paylaşımlarında maksimum güvenlik sağlıyor. Ağır yüklemelere rağmen ASUS RT-N16 kullanıcılara daha fazla bağlantı kurabilme imkanı tanırken, mültimedya uygulamaların devamlılığını da sağlıyor. 

:: 802.11n standardına geçtiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gigabit ve 802.11N Bir Arada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gigabit ve 802.11N Bir Arada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gigabit ve 802.11N Bir Arada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "