Girişim: BakHele.com


13 Ekim 2012 Cumartesi 14:52
Girişim: BakHele.com

Bakhele.com‘da, kullanıcılar piyasaya göre gerçekten ucuz ve avantajlı olduğunu düşündüğü fırsatları internet sitesi üzerinden paylaşıyor. Yani içeriği kullanıcılar tarafından oluşturulan internet girişimi, kullanıcıların indirimleri kaçırmaması ve birbirine haber vermesi üzerine kurulu.

Girişimin sahibi, Almanya’nın Aachen kentinden bir okurumuz: Ahmet Yüksektepe. Ahmet, uygulamayı bir arkadaşı ile birlikte geliştiriyor. İşin ilginç yanı, şu anda belli bir gelir modeli de yok web sitesinin. Tamamen kullanıcısı dostu ve tüketici için tasarlanmış.

Patron her zaman tüketici!

Bakhele.com, gerek fiyat karşılaştırma gerekse de fırsat sitelerinden çok daha farklı. Kullanıcılar indirimleri birbirine haber veriyor ve bunlar yine kullanıcılar tarafından puanlanıyor. Öne çıkan fırsatlar da buna göre belirleniyor.

Girişimin sahibi Ahmet ile konuşmalarımda, sitenin daha çok kullanılması ve geniş kitlelere hitap etmesi için çabaları olduğunu da öğrendik. Burada kararı yine fırsatları paylaşan tüketiciler belirleyecek. Tüketici odaklı bu girişime başarılar diliyoruz.

:: Girişim: BakHele.com
Abone ol
Bildir
guest
6 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
annttiigs
annttiigs
8 yıl önce

bu gibi girişimlerde daha çok açık tonlar tercih edilmeli. Font ve grafik tasarımına biraz daha ihtiyaçları var. Allah yardımcıları olsun.

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

hehe güzelmiş bakhele 😀

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

***** ile aynı mantık, bende bu siteden Ahmet arkadaşımız bir bakıp yeni fikirler oluş***** olduğum süre zarfında çokca yararlandığım bir site ve çok sayıda kullanıcıya ulaşırsa mükemmel olabilir.

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

Bu Tarz siteler zaten ingilterde var bizim milete bir Fikir çıkartalım kafa yoralım da dıyen yok herşey kopya guvur ne yapmış a turmuşum Türkiye’de yapan yokmu tamam işte ben Türkiye getireyim bunu.

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

cok basitt

SDN Okuru
SDN Okuru
8 yıl önce

arkadaslar ben ahmet, tavsiyeler ve yorumlar icin tesekkür ediyorum. Site üzerindeki calismalarimiz devam ediyor, tavsiyelerinizi dikkate alacagim. ***** dan alabilecegim kesinlikle bazi fikirler var, bu tavsiye icin teskrar tesekkür ediyorum.
Yurtdisinda gördügüm bu fikri bilerek kopyalamaya calisiyorum, cünkü bende buna benzer sitelerin cok faydasini gördüm, ve türkiyede bu eksigi kapatma ihtiyaci duydum.

" Girişim: BakHele.com konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Girişim: BakHele.com ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Girişim: BakHele.com ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  2. 2 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  3. 3 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  5. 5 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  6. 6 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  8. 8 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  9. 9 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  10. 10 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!