Okunma

Gizli Fenomen: İnternet Radyosu


08 Temmuz 2009 Çarşamba 11:30
Gizli Fenomen: İnternet Radyosu

Son 20 yıldır internetin gelişimini an be an takip takip ediyoruz. Bu kadar süre içerisinde birçok yenilik, birçok kolaylık internet tarafından bizlere sağlanmış durumda. İnternet radyoculuğu da derinden ama sağlam adımlarla popülaritesini yükselten bir trend olarak hayatımızda kendine yer edinmiş durumda.

 


İnternetteki Radyoların Bir Diğer Avantajı da, Dünya Üzerinden Herkesin Dinleyebilmesi

Birçok radyo kuruluşu artık internetten de yayın yapıyor. Bu sayede daha fazla dinleyiciye hitap etmek mümkün. Aylık belli bir ücret karşılığı dinlenen radyolar bile mevcut. Bunun dışında halka açık, ücretsiz internet radyoları da son derece keyifli ve kaliteli yayınlar yaparak dinleyicileri kendine çekiyor.

:: İnternetten radyo dinliyor musunuz?

 
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gizli Fenomen: İnternet Radyosu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gizli Fenomen: İnternet Radyosu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gizli Fenomen: İnternet Radyosu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "