Okunma

Gizli Windows Phone Emoticon’ları


01 Aralık 2011 Perşembe 14:16
Gizli Windows Phone Emoticon’ları

Günümüzde sık sık faydalanmakta olduğumuz Emoticon’lar, yazıya bir miktar da olsa duygu katabiliyor. Normalde ne sesli ne de görüntülü olarak biriyle görüşüyor olmadığımız için, duyguyu yansıtmak zor oluyordu. Bu Emoticon’lar sayesinde, güldüğümüz zaman gülen yüz, üzüldüğümüz zaman üzgün yüz ekleyerek, karşı taraf için daha anlaşılır sonuçlar elde edebiliyoruz.

Windows Phone 7.5, kullanıcılara yazı yazarken kullanılan ” 🙂 ” gibi ifadeleri, otomatik olarak ikon haline getirme imkanı sunuyor. Bu imkan sunuluyor olsa da, çoğu kullanıcı hangi ifadelerin, nasıl bir ikona dönüştüğünü bilmiyor. Windows Team Blog da, bu ifadeler ve karşılığı Emoticon’lar yayımlandı. 

:: Arkadaşınızla muhabbet ederken, en çok ne tip gülme ifadesini kullanıyorsunuz?

 
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gizli Windows Phone Emoticon’ları”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    wp7 ye bi tarafımla gülme ikonu lazım 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    güzel ikonlar varmış 🙂 mesajlaşmıyorum artık.şirket hattından dolayı.ama msjlaşanlar için çpok güzel olacak sanırım 🙂

" Gizli Windows Phone Emoticon’ları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gizli Windows Phone Emoticon’ları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gizli Windows Phone Emoticon’ları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "