GM Akademi uygulamasını inceledik!


2017-09-23 09:00:00
GM Akademi uygulamasını inceledik!

General Mobile tarafından bayi sahipleri, mağaza çalışanları ve teknoloji tutkunları için hazırlanan GM Akademi uygulamasını sizler için inceliyoruz.

General Mobile GM Akademi nedir?

Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilen ve teknoloji dünyasında olan bitenlerin kolayca takip edilebilmesini sağlayan General Mobile GM Akademi, kullanıcıları gelişmelerden haberdar ederken, haftalık yarışmalarla birlikte çeşitli ödüller kazanılmasına imkan tanıyor.

Buna ek olarak uygulama ile size en yakın teknik servisi arayabilir ve servisteki cihazınızın son durumunu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz. 

General Mobile GM Akademi uygulaması, bayiler ve bayi çalışanlarının da haberleşebileceği bir uygulama. Eğer bir bayi veya bayi çalışanıysanız bu uygulama işinize yarayacaktır.

Kullanıcılarına her hafta hediyeler sunan GM Akademi uygulamasını bu link üzerinden indirebilirsiniz.

:: GM Akademi uygulaması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?


 • yazarKaan Arlı

  İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN'de yer alacak.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “GM Akademi uygulamasını inceledik!” üzerine 3 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   GM 5 Plus aldım telefonumun kasası 2 ay içinde yamuldu. Cebimdeyken servisine götürdüm kullanıcı hatası dedi.telefonum her geçen gün bel yapıyor kasasi çok adı ve müşteri memnuniyeti 0 2 aylık tlf garantiye almadılar koskoca general mobile yakıştıramadım.

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Kaan varsa reklam var orada haciiii

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Reklamlar…

  Yorum yazın