Okunma

Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı


02 Temmuz 2009 Perşembe 07:58
Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı

Gmail arayüzünü daha kişisel hale getirmek isteyenler için durmaksızın çalışan ekip, yeni etiket özelliklerini devreye soktu. Artık etiketler sayfanın bir köşesinde kaybolmayacak ve tıpkı Gelen Kutusu, Spam klasörleri gibi her etiketin(ya da istediğiniz etiketlerin) kendi bölümü bulunacak.

Diğer yandan, bu etiketleri sürükleyip e-postaların üzerine bırakarak, istediğiniz mesajları kolayca etiketleyebileceksiniz. Sol taraftaki menüyü de kişiselleştirme seçeneği sunan Gmail, Spam ve diğer varsayılan etiketleri gizleme imkanı tanıyor. Peki yeni etiketler Gmail kullanıcılarını memnun eder mi? Buna sizin yorumlarınız karar verecek.

:: Gmail’in yeni etiket sistemini beğendiniz mi?

Bilgi İçin : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Aynen bende beğenmedim. Zaten Gmaili depo mail olarak kullanıyorum. Eposta alımım hotmail üzerinden. Fakat bu yenilik tepki çekeceğe benziyor. Cünkü çok sekme koymuşlar ve yenilik yapayım derken saçmalamışlar. Gmaili överdim hep ama bu yenilikle eleştireceğim bir yanı oldu. Tatsız oldu bu iş

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hiç sevmedim. Eski haline getirilemez mi? Geri çevirmeye çalıştım. Sadece ‘Daha Fazla v ‘ yazısı kaldı.

" Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Etiketleri Artık Daha Kullanışlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "