Okunma

Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor


07 Temmuz 2009 Salı 07:19
Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor

Gmail hesabına sahip olmak için yakında siz de SMS ile onaylama işlemine tabi tutulabilirsiniz. Daha önce sadece ABD’de gerçekleştirilen bu uygulamanın diğer ülkelere de yayılması, aslında beklenen bir olaydı. Şimdi değilse bile, yakın zamanda Gmail adresi almak için SMS özelliği olan bir mobil telefona ihtiyaç duyacaksınız.

Spam ve kötüye kullanımın önüne geçmek için böyle bir yöntem izlediklerini belirten Google ekibi, davetiyeyle hesap açımında SMS’e gerek olmadığını da hatırlatıyor.

:: Gmail hesabı açmayan kaldı mı sizce?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    evet, bu türkiyeye de gelmiş az önce bir hesap açtım direkt olarak sms numarı istedi.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    gmail gibisi yok, sürekli bu haberleri yapan arkadaşa da teşekkür, tüm yenilik ve değişiklikleri buradan takip edebiliyoruz

  3. SDN Okuru dedi ki:

    iyi yapmışlar bu kadar güzel bir servis spam için kullanılmamalı ikametgah belgesi 6 tane fotoğraf ve savcılıktan sabıka kaydı da istesinler :))

" Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Hesabı Açmak Zorlaşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "