Okunma

Gmail karanlık mod ile güncellenecek


21 Haziran 2019 Cuma 08:38
Gmail karanlık mod ile güncellenecek

Dünyanın en çok tercih edilen e-posta uygulamalarından biri olan Gmail, Google’ın tüm uygulamalarına karanlık mod özelliği kazandırmasına rağmen, karanlık mod özelliğine bir türlü kavuşamamıştı. Şimdi de ortaya çıkan haberler Gmail’in de karanlık mod özelliğine kavuştuğunu gösteriyor. Gmail karanlık mod özelliği yakın zamanda tüm kullanıcılara sunulacak.

Gmail karanlık mod ile neler sunacak?

Gmail uygulaması daha önce yalnızca ayarlar menüsünde karanlık mod temasına yer veriyordu. Fakat yakın zamanda yayınlanması beklenen bir güncelleme ile karanlık modun uygulamanın her yerinde kullanılacağı belirtiliyor. Tabii kullanıcı Gmail uygulamasını karanlık modda kullanabilecek. Dilediği zaman aydınlık moda geri alabilecek.

Google neredeyse bütün uygulamalarına karanlık mod eklemek için epey bir çalışma yürütüyor gibi gözüküyor. Kısa bir süre içerisinde yalnızca Google’ın değil, tüm geliştiricilerin uygulamalarında karanlık mod özelliğine yer vermesi bekleniyor.

Gmail karanlık mod güncellemesi hakkında ortaya çıkan detaylar henüz bu kadar. Fakat Google’ın yakın zamanda bu özelliği tüm Android kullanıcıları için sunması bekleniyor.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail karanlık mod ile güncellenecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail karanlık mod ile güncellenecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail karanlık mod ile güncellenecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "