Okunma

Gmail Mobile Şimdi Daha Hızlı


12 Haziran 2009 Cuma 08:53
Gmail Mobile Şimdi Daha Hızlı

Gmail’in halihazırda başarılı olan mobil web uygulaması, yapılan son güncellemeyle birlikte tadından yenmez bir hale geldi. Artık adres defterinde daha hızlı otomatik tamamlamanın yanı sıra, klavye kısayolları desteği de Gmail Mobile uygulamasında kullanılabilecek.

Klavye desteğinin sadece Android‘e has olduğunu da hatırlatalım; zira iPhone‘da fiziksel bir tuş takımı bulunmuyor. Daha hızlı otomatik tamamlama özelliği ise adres defteri kalabalık olan kullanıcılar için kolaylık sağlıyor.

:: Mobil Gmail uygulamasını kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Google Mobile
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail Mobile Şimdi Daha Hızlı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Mobile Şimdi Daha Hızlı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Mobile Şimdi Daha Hızlı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "