Okunma

Gmail Saat Farkını Hatırlatıyor


10 Nisan 2009 Cuma 06:30
Gmail Saat Farkını Hatırlatıyor

Amerika’da yaşayan kuzeninizden gelen e-posta ile bir an gaza gelip telefona sarıldınız ve oradaki yerel saatin gece yarısını gösterdiğini unutup, uykulu ve kızgın bir sesle karşılaştınız. Gmail Labs‘e eklenen yeni özellik sayesinde, e-posta gönderen kişilerin ayrıntısında gönderim zamanı hem sizin bulunduğunuz, hem de gönderenin bulunduğu saat dilimleriyle gösteriliyor.

Eğer telefona sarılıp e-postayı göndereni aramak için uygun bir saat değilse de, kırmızı bir telefon simgesiyle Gmail bunu size hatırlatıyor. Bakalım bu özellik, gurbetçi oylarını Gmail’e kaydırmayı başarabilecek mi.

:: Gmail Labs özelliklerini başarılı buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail Saat Farkını Hatırlatıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Saat Farkını Hatırlatıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Saat Farkını Hatırlatıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "