Okunma

Gmail Şahlanıyor!


20 Ocak 2009 Salı 12:06
Gmail Şahlanıyor!

Google Not Defteri ve Google Video‘nun kapanması üzücü olsa da, Google çalışmayı bırakmıyor. Ürün Müdürü Todd Jackson‘un anlattıkları, Gmail servisinin yakın zamanda büyük geliştirmelere sahne olacağının ipuçlarını taşıyor.

Daha Büyük Dosyalar Ekleyin

20 MB‘lık dosya boyutu limiti canınızı mı sıkıyor? Google yakın zamanda buna bir çözüm getirecek ve e-postalara eklenen dosyaların boyut limiti 30 MB ya da 50 MB‘a çıkarılacak.

Google ayrıca YouSendIt tadında bir servis ile dosyaları online ortama yükleyip, e-posta ile sadece indirme linklerini gönderme olanağı da sunabilir.

Video Sohbetin Çözünürlüğü Artıyor

Gmail’e 640 x 480 çözünürlükte videolu sohbetleri eklemeyi de planlayan Google, daha iyi bir kişi yöneticisinin de çalışmalarını sürdürüyor. Yeni Gmail temalarını da yakın gelecekte bekleyebilirsiniz.

Geliştirme sürecinde olan bu planların hiçbiri için tarih verilmezken, hiç değilse Gmail’in yakın zamanda negatif bir müdahaleye uğramayacağını bilmek rahatlatıcı.

:: Gmail servisinde başka neler değişmeli?

Bilgi İçin :
Gmail
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Gmail Şahlanıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Benim tek istediğim yanlışlıkla sildiğim mail adresimi tekrar alabilmek… Ama koca şirkette böyle bir uygulama yokmuş. [email protected]***** şeklinde bir adres kullanmamı bekleyemezsiniz değil mi?

" Gmail Şahlanıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Şahlanıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Şahlanıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "