Okunma

Gmail Yine Çöktü!


01 Eylül 2009 Salı 20:46
Gmail Yine Çöktü!

Artık POP3 tabanlı e-posta servisler konusunda neredeyse alternatifsiz hale gelen Gmail‘in bu yıl şubat ayında yaşadığı çökmenin ardından ikinci kez sunucu hatası vermesi, akıllarda soru işaretleri uyandırıyor. 5. yılını deviren e-posta servisinin beta aşamasını tamamlamasının ardından yaşanan bu aksaklık, Gmail’e alternatif erişim sunulması talebini bir kez daha gündeme getirdi.

Google’ın App Status Dashboard(Uygulama durum paneli) sayfasında da durumun toparlanmaya çalışıldığı ve kademeli olarak kullanıcıların erişiminin aktif hale getirildiği duyuruldu. Ancak sunucu tarafından yaşanan bir çökmenin, milyonlarca Gmail kullanıcısını mağdur durumda bırakması Google’ın başını ağrıtabilir.

Güncelleme:  Yerel saatle 00.20 civarında servise erişim tekrar sağlandı.

:: Peki siz Gmail’siz sıkıntı çektiniz mi?

Bilgi İçin : Gmail
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Gmail Yine Çöktü!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  olur o kadar nazarlık olsun 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  erişim gece kesildiğinden sorun yok 🙂

 3. SDN Okuru dedi ki:

  gmail rakipsiz falan değil hotmail 4ever!

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Helal sana kardeşim. Yavuz

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Tamda SDN’ye girip böyle bir haber varmı diye bakacaktım ki bakmam iyi olmuş. Tamda düşündüğüm gibi.

" Gmail Yine Çöktü! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail Yine Çöktü! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail Yine Çöktü! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "