Okunma

Gmail’de PDF Görüntüleyin


15 Aralık 2008 Pazartesi 12:30
Gmail’de PDF Görüntüleyin

Google’ın e-posta servisi, bugüne kadar posta kutunuzdaki PDF eklentilerini açmak için önce HTML’e dönüştürme işlemi gerçekleştirerek, görselleri ayıklayıp PDF dosyasının orijinalliğini bozuyordu. Ancak bundan böyle Gmail hesabınıza gelen e-postalardaki PDF eklentilerini doğrudan Google Docs’un PDF görüntüleyicisi ile açabileceksiniz. Aynı araç ile yakınlaştırma ve ilk 100 sayfa içerisinde arama da yapabildiğiniz yeni özellik, e-postalarında sık sık PDF eklentileri ile karşılaşanların hayli hoşuna gidecektir.

:: Google Gmail’e başka ne yenilikler getirmeli?

Bilgi İçin : Google Docs




yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Gmail’de PDF Görüntüleyin”

  1. Yunus4321 dedi ki:

    Daha önceden direk pdf olarak kaydedilen belgelerşimdi html oşarak kaydediye ve içerigini bozuyo pdf olarak ayarlamak istiyorum tekrar ama yapamadım

  2. Yunus4321 dedi ki:

    Gelen maillerdeki ekler html olarak kaydediyo bunu nasıl pdf oşarak düzenleyebilirim. Direkgelen maili pdf olarak ayarlayamadım yardımcı olurmusunuz?

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Google ‘ın yaptığı hödeler yüzünden birincil olarak gmail kullanmıyorum. Özel ve gizli kalması gereken herşeyi hotmail üzerinden gönderiyorum. Gmail de reklam amaçlı olsa da e-postamın okunması (bilgisayar yapsa bile) ve arşivlenmesi bana yapılan bir saygısızlıktır. Gerçi bu zokayı da böyle çekici özelliklerle yutturmaya çalışıyorlar. Çok fazla dalmamak gerek.

" Gmail’de PDF Görüntüleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’de PDF Görüntüleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’de PDF Görüntüleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "