Okunma

Gmail’e Arama Sonuçlarını Ekleyin


03 Mayıs 2009 Pazar 12:12
Gmail’e Arama Sonuçlarını Ekleyin

Google aramalarını artık Gmail sayfasından çıkmadan yapmanız mümkün. Gmail Labs bölümüne eklenen son özellik sayesinde, Gmail arayüzüne eklenen yeni Web Araması kutusu ile e-postanızı oluştururken eklemek istediğiniz Google arama sonuçlarını buradan edinebilirsiniz.

Özelliği etkin hale getirmek için, Gmail Labs sayfanıza giriş yaparak, Google Arama özelliğini etkinleştirip kaydetmeniz yeterli. E-posta hesabınız tekrar yüklendiğinde, posta kutunuzun alt kısmında Web Araması kutucuğunu görüntüleyebilirsiniz.

:: Gmail’in yeni özelliğini kullanışlı buldunuz mu?

Bilgi İçin : Gmail Labs
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail’e Arama Sonuçlarını Ekleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’e Arama Sonuçlarını Ekleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’e Arama Sonuçlarını Ekleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "