Okunma

Gmail’e PowerPoint Geldi


25 Nisan 2009 Cumartesi 10:30
Gmail’e PowerPoint Geldi

Google, online ofis süiti Google Docs‘taki özellikleri Gmail’e transfer etmeyi sürdürüyor. Birkaç ay önce PDF belgelerini açmayı mümkün kılan e-posta servisi, şimdi de PowerPoint ve TIFF dosyalarını görüntülemeye olanak tanıyor. Bugüne kadar PowerPoint belgelerini slideshow olarak görüntüleyebilen Gmail kullanıcıları da, artık sunumları daha fazla özellik içeren web arayüzünde izleyebiliyor. TIFF görüntüleyici de, çoklu sayfadaki TIFF görselleri daha Gmail sayfanızdan ayrılmaksızın görüntüleme konforu sağlıyor.

:: Gmail’de PowerPoint görüntüleyiciyi kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Gmail’e PowerPoint Geldi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Gmail’e PowerPoint Geldi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Gmail’e PowerPoint Geldi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "