Okunma

God of War’da Multiplayer Olmayacak Mı?


22 Haziran 2016 Çarşamba 08:30
God of War’da Multiplayer Olmayacak Mı?

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen E3 2016 fuarında Sony, yeni bir God of War sürümü çıkaracağını duyurdu. Ancak son gelen bilgiler, yeni God Of War oyununun çoklu oyuncu seçeneğinin olmayacağını belirtiyor.

Bir baba oğul hikâyesi

Oyun fuarda güzel ve farklı izlenimler bıraktı. Kratos’un oğlu da oyun içerisinde bulunuyor. Daha önceki God of War oyunlarına kıyasla Kratos artık bir baba olduğu için daha olgun ve ağırbaşlı bir yapıya sahip. Fakat görünüşe göre oyundaki tek değişiklik senaryo örgüsü değil.

Çoklu oyuncu işlevi olmayacak

Ubergizmo’nun haberine göre oyunun yöneticisi Cory Barlog, gelecek God of War oyununun çoklu oyuncu işlevinin olmayacağını doğruladı. Bu özellik daha önce God of War 3’te mevcuttu.

16-06/22/god-of-war.jpg

Hayranlar şikâyetçi değil

Oyunun bekleyenleri bu duruma üzüldü mü, pek sanmıyoruz. Zira GoW, hikâye ağırlıklı bir oyun ve çoklu oyuncu işlevi hakkında bazı kullanıcılar olumsuz yorum yapmaktaydı. Barlog ayrıca sözlerinde Kratos’un bir yere gitmediğini ve gelecek oyunun son God of War olmayacağını da belirtti.

Oğlunun da görsellerde ve oyunda bulunmasından ötürü, zamanla oğlunun Kratos’un yerini alabileceği ihtimalleri üzerinde duruluyor.

:: Çoklu oyuncu işlevinin olmaması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Arslan

Bilgisayar oyunlarına ayrı bir merakı olan Melik, teknoloji hakkında yazılar yazmayı çok seviyor. Melik’in yeni durağı ise ShiftDelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" God of War’da Multiplayer Olmayacak Mı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War’da Multiplayer Olmayacak Mı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War’da Multiplayer Olmayacak Mı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "