Okunma

God of War I ve II PS3’e Geliyor!


01 Eylül 2009 Salı 10:03
God of War I ve II PS3’e Geliyor!

SCEA (Sony Amerika) tarafından yapılan duyuru ile God of War ve God of War II oyunlarının PlayStation 3 platformu için de piyasaya sürüleceğini açıklandı. God of War koleksiyon versiyonu şeklinde önümüzdeki yıl başında piyasada olması planlanan yapım, Blu-ray formatına sahip olacak.

Sony Santa Monica’nın elinden çıkacak olan oyun, tamamı ile yeniden elden geçirilerek 720P çözünürlüğünde çalışacak ve ödül sistemi entegreli şekilde gelecek. Sony tarafından bu yıl başında yapılan ankette, kullanıcıların neler görmek istediği soruları arasında GOW koleksiyonu da yer aldığı ve Sony’nin kararını bu ankete göre verdiği, kullanıcılarına kulak kabarttığını ortaya koyuyor.

:: Sizce GoW en iyi hangi platformda oynanıyor?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “God of War I ve II PS3’e Geliyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bence en iyi ps platformunda oynanıyor

" God of War I ve II PS3’e Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere God of War I ve II PS3’e Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda God of War I ve II PS3’e Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "